Biuro projektowe - Kraków

Biuro projektowe - Kraków

Nieodłącznym elementem prac wykonywanych przez naszą Firmę jest własne biuro projektowe w Krakowie, dzięki któremu możemy zaoferować Państwu wykonanie usługi kompleksowej, począwszy od wykonania projektu kończąc na realizacji. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem, dzięki któremu Inżynierowie naszej Firmy wykonają analizy i obliczenia w zakresie posadowień pośrednich obiektów na palach wierconych oraz zabezpieczeń głębokich wykopów. Stosując odpowiednią technologię realizacji prac zawsze dążymy do optymalnego rozwiązania mając na uwadze bezpieczeństwo konstrukcji, łatwość i szybkość realizacji jak również minimalizację kosztów wykonania prac geotechnicznych.

Pale CFA

Wiercone pale fundamentowe realizujemy w technologii CFA (Continuous Flight Auger Piles). Metoda ta znana jest również pod nazwą pali formowanych świdrem ciągłym. Brak wibracji i wstrząsów podczas prowadzenia prac powoduje, że pale formowane w gruncie mogą być wykonywane bezpośrednio przy istniejących obiektach budowlanych. Stosowana przez nas technologia pozwala na szybką i bezinwazyjną realizację co w połączeniu z wysoką wydajnością maszyn wiertniczych powoduje, że pale typu CFA są ekonomiczne pod każdym względem, również finansowym.

Zabezpieczenia wykopów

Podczas realizacji prac związanych z zabezpieczaniem wykopów stosujemy trzy rodzaje ścian oporowych : Obudowę berlińską, ściankę szczelną z grodzic stalowych oraz palisadę z pali wierconych CFA.